FAQ

FAQ – často kladené otázky

Vyčistenie (2 x tepovanie + oplach vodou) rohovej 4-5 miestnej sedačky trvá približne hodinu a pol. Pri silnejšom znečistení je doba tepovania samozrejme dlhšia. Vyčistenie koberca o rozmeroch približne 5×5 m = 25m² rovnakým postupom trvá približne hodinu.

Budem potrebovať prístup k vode aby som mohol zarobiť čistiaci roztok do nádržky prístroja. Ďalej elektriku pre pripojenie tepovacieho prístroja, a tiež prístup na toaletu alebo výlevku kam vylejem špinavú vodu po vytepovaní.

Čalúnenie je po tepovaní zbavené prevažnej časti vody, ostáva však vlhké, a schne v dobrých podmienkach zvyčajne 12 hodín, v horších podmienkach a v záhyboch sedačky 24 hodín.

Všetky ceny nájdete v záložke CENNÍK. V prípade že si nie ste istý cenou, napíšte mi, alebo mi zavolajte a ja Vám cenu vyrátam.

Tepovanie si môžete objednať niekoľkými spôsobmi. Môžete mi zavolať alebo poslať SMS na číslo uvedené v kontaktoch, tiež mi môžete napísať e-mail, alebo mi môžete nechať správu cez kontaktný formulár ktorý sa nachádza na úvodnej stránke a v aj v CENNÍKu.

Áno, služba tepovanie je dostupná aj cez sviatky. Záleží len na dni a čase kedy sa dohodneme.

Ako je uvedené na titulnej stránke, cez týždeň sú služby ponúkané po 17.00 hod.

Čistiaci prostriedok obsahuje látky ktoré rozpúšťajú špinu, a teda môže byť citlivú pokožku agresívnejší. Preto po poslednom tepovaní je vykonávaný oplach čistou vodou.

Tepovanie ponúkam v častiach Bratislava Dúbravka, Karlová ves, Devínska nová ves, Lamač, Devín, Záhorská Bystrica, Staré Grúnty, Patrónka, Vlčie hrdlo, BA centrum, Kramáre, Koliba, Nové mesto, Ružinov, Prievoz, Petržalka, Rača, Vajnory, Trnávka, Poddunajské Byskupice, Dolné Hony, Jarovce, Rusovce

Nenašli ste čo ste hľadali ?

Napíšte mi, a ja Vám odpoviem, poprípade doplním stránku otázok (FAQ).

Zdieľanie poteší